środa, 29 czerwca 2022 10:34

11-letni Michał z gminy Gniezno z wysokim wynikiem w ogólnopolskim turnieju wiedzy pożarniczej

 
11-letni Michał z gminy Gniezno z wysokim wynikiem w ogólnopolskim turnieju wiedzy pożarniczej zdjęcie nadesłane

17 miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył Michał Ogórkiewicz w centralnym finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Młody chłopak, który związany jest z OSP Strzyżewo Smykowe, od dawna interesuje się już tematem związanym ze strażą pożarną, a ma dopiero 11 lat. Nie spodziewał się, że jego wiedza pozwoli mu dobrnąć aż do etapu ogólnopolskiego, pokonując wielu innych uczestników.

W Miliczu, gdzie odbywał się turniej, razem z nim byli opiekunowie oraz prezes OSP, wspierając go w tych zmaganiach. W przyszłości, jak nie trudno się domyślić, Michał chce zostać strażakiem, aby nieść pomoc potrzebującym. Spotkał się także z wójt Gminy Gniezno Marią Suplicka oraz komendantem gminnych OSP Michałem Szarzyńskim, którzy wręczyli młodemu druhowi drobne upominki. 

- Gratulujemy tak wysokich osiągnięć. Życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwijania pasji i zgłębiania wiedzy. Dziękujemy tym samy za godne reprezentowanie Gminy Gniezno w tak prestiżowym konkursie - powiedziała wójt gminy Maria Suplicka.


źródło: OSP Strzyżewo Smykowe
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane