piątek, 24 czerwca 2022 12:08

Wypadek na plaży w Skorzęcinie. Lądował śmigłowiec LPR

 

W piątkowe przedpołudnie służby zostały wezwane do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie. Na plaży lądował śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11 w rejonie mola na Jeziorze Niedzięgiel. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby zostały wezwane do osoby, która miała nie wypłynąć.

W trakcie dojazdu służb, ratownicy wydobyli osobę poszkodowaną, której stan był bardzo poważny. Po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego, zdecydowano o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - śmigłowiec wylądował na plaży tuż obok mola.

Na tę chwilę straż pożarna potwierdziła tylko, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas skoku do wody. Poszkodowany został przetransportowany przez LPR do szpitala w Poznaniu.

Aktualizacja godzina 13:20: Jak poinformowała nas KPP Gniezno, poszkodowany mężczyzna liczy 35 lat i jest mieszkańcem powiatu milickiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane