wtorek, 24 maja 2022 10:47

Wchodził do sklepu i kradł co popadnie

 
Wchodził do sklepu i kradł co popadnie źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który kilka tygodni temu dokonał kilku kradzieży w jednym ze sklepów na Winiarach.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie ustalili sprawcę dwóch kradzieży, do których doszło 20 i 21 kwietnia 2022 roku w sklepie wielobranżowym mieszczącym się przy ulicy Gdańskiej w Gnieźnie. To 52-letni mieszkaniec Pierwszej Stolicy Polski.

- Jego łupem padła między innymi piła ręczna, słuchawki bezprzewodowe, kilka opakowań baterii, ładowarka samochodowa i do telefonu, głośnik do komputera, przewody USB, kilkadziesiąt zapachów do samochodów, perfumy, a nawet żele do kąpieli o łącznej wartości ponad 960 zł - wymienia asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Śledczy już przestawili 52-latkowi zarzuty kradzieży. Gnieźnianin działał w warunkach recydywy i grozi mu kara do 7,5 roku więzienia.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gniewko07 wtorek, 24 maja 2022 13:56 napisane przez Gniewko07

    W sklepach ochrony nie ma bo się nie opłaca, ale najważniejsze, że sklepy mają wysokie ubezpieczenie od kradzieży. I tak większość jest nie ujawniana bo ubezpieczenie jest.

  • Link do komentarza Egon wtorek, 24 maja 2022 11:43 napisane przez Egon

    Dzieje się. Brawo PiS

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane