poniedziałek, 16 maja 2022 15:24

16-latek topił się w jeziorze - trafił do szpitala

 

W minioną sobotę na teren ośrodka w Jankowie Dolnym zostały wezwane służby, poinformowane o podtopieniu się młodego chłopaka.

O zdarzeniu informuje KPP Gniezno, a cała sytuacja miała miejsce 14 maja br. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Jankowie Dolnym. To tam w godzinach wieczornych miała miejsce interwencja w zdarzeniu, które mogło się zakończyć tragicznie.

Policjanci informują, że zostali poinformowani o tym iż plażowicze wyciągnęli z jeziora młodego mężczyznę: Jak się okazało 16-latek najpierw spożywał alkohol, następnie w tym stanie wszedł do wody, gdzie zaczął się topić. Chłopak został zabrany przez pogotowie na Szpitalny Odział Ratunkowy, gdzie otrzymał pomoc medyczną - informuje KPP Gniezno.

Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

1 komentarz

  • Link do komentarza Rodzic poniedziałek, 16 maja 2022 21:30 napisane przez Rodzic

    Powinien zmienić kolegów, skoro nie odwiedli go od pomysłu kąpieli...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane