niedziela, 15 maja 2022 21:15

Pożar przy ul. Kopernika

 

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki został zauważony w rejonie ul. Witkowskiej i Kopernika w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 15 maja, chwilę przed godziną 21. Wówczas to do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty, który wystąpił na jednej z posesji przy ul. Kopernika. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały rozległy pożar wiaty na tyłach działki. W momencie przyjazdu strażaków konstrukcja obiektu w całości była objęta ogniem.

Działania ograniczyły się do podania prądów wody i stłumienia ognia, a następnie dogaszenia tlących się elementów obiektu. 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane