czwartek, 28 kwietnia 2022 12:00

Dwa łosie potrącone na szosie pod Gnieznem

 
Dwa łosie potrącone na szosie pod Gnieznem zdjęcie nadesłane

W czwartkowy ranek na szosie prowadzącej z Winiar w kierunku węzła Gniezno Północ, doszło do potrącenia łosi. Zwierzęta nie przeżyły.

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia, we wczesnych godzinach rannych. Wówczas to policjanci zostali powiadomieni o tym, że na dawnej drodze krajowej nr 5 między Goślinowem a węzłem Gniezno Północ na szosie znajdują się potrącone łosie. 

Po dotarciu na miejsce zastano oba zwierzęta po potrąceniu, które już nie dawały oznak życia. Z uwagi na ich stan oraz fakt, że znajdowały się na jezdni, na miejsce wezwano także straż pożarną, która pomogła usunąć je na pobocze, a następnie oczyścić nawierzchnię za pomocą wody.

1 komentarz

  • Link do komentarza Małgorzata piątek, 29 kwietnia 2022 07:13 napisane przez Małgorzata

    Czy będziecie szukać kierowcy, który zabił ? Nie wierzę, że nie zrobił tego celowo, jakaś ciężarówka to była ..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane