wtorek, 12 kwietnia 2022 10:15

Wieczorny pożar budynku gospodarczego

 
Wieczorny pożar budynku gospodarczego źródło: OSP Ułanowo

W poniedziałkowy, późny wieczór pięć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej budynku gospodarczego w Łopiennie.

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia, przed godziną 22. Wówczas to został zauważony pożar na terenie jednej z nieruchomości w Łopienine (gmina Mieleszyn). Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łopienno, OSP Mieleszyn i JRG Gniezno, a potem także OSP Ułanowo. 

Po dotarciu pierwszych zastępów zastano pożar obiektu gospodarczego, który zagrażał bezpośrednio piętrowemu budynkowi mieszkalnemu stojącemu obok. 

Działania strażaków polegały na obronie tego drugiego przed ogniem oraz jednoczesnemu tłumieniu pożaru mniejszego z nich, co udało się po kilkunastu minutach. Same działania na miejscu zakończyły się przed północą. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Ułanowo

1 komentarz

  • Link do komentarza Andrzej nik wtorek, 12 kwietnia 2022 21:15 napisane przez Andrzej nik

    chwała strażakom za ich trud

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane