środa, 30 marca 2022 18:45

Charytatywny Piknik Strażacki „Dobro wraca!”

 

Zapraszamy na piknik strażacki, podczas którego będziemy zbierać pieniążki na wsparcie zbiórki dla druha Tomasza Schillaka - naczelnika OSP Trzemeszno.

Druh, który przez lata niósł pomoc wielu osobom wyjeżdżając do akcji ratunkowych, potrzebuje pomocy przy zakupie nierefundowanych drogich leków. Na chwilę obecna koszt jednego cyklu leczenia to około 165.000 zł

Z tej okazji strażacy z OSP Trzemeszno organizują piknik, który rozpocznie się w sobotę 2 kwietnia o godzinie 12 w Trzemesznie na ul. Tumskiej 6. W programie przewidziano m.in.

- zlot wozów strażackich,
- wystawa grup motocyklowych,
- grochówka z kuchni polowej,
- grill,
- sprzedaż ciasta,
- licytacje,
- pokazy strażackie,
- pokazy medyczne,
- gokarty,
- symulator dachowania,
- dmuchane zamki i strefa dla dzieci,
- Nocna Jazda Bez Celu - Gniezno.

Zapraszamy!

 

Pomóc można za pośrednictwem serwisu Skarbonka Aviva:

https://skarbonka.alivia.org.pl/tomasz-schillak

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane