wtorek, 29 marca 2022 15:30

Pożar na drodze krajowej nr 15

 

We wtorkowe popołudnie na krajowej piętnastce doszło do pożaru naczepy ciężarówki jadącej w stronę Gniezna.

Do zdarzenia doszło 29 marca, przed godziną 15, tuż przed przejazdem kolejowym w Wymysłowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu stanęła naczepa ciężarówki, przewożącej różne urządzenia. Kierowca ciągnika siodłowego zdążył jeszcze zjechać na zatokę autobusową i odczepić pojazd od naczepy, zanim tą w całości zaczął trawić ogień. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Trzemeszno, OSP Strzyżewo Smykowe i JRG Gniezno, które przystąpiły do gaszenia naczepy w całości objętej pożarem - dym był widoczny z odległości nawet kilkunastu kilometrów. 

Na skutek zdarzenia i prowadzonej akcji gaśniczej, przejazd DK15 został zablokowany. Na miejscu wciąż (godzina 15:30) jeszcze trwają działania służb. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza AA wtorek, 29 marca 2022 15:52 napisane przez AA

    Gdzie teraz są ci wszyscy ekolodzy, którym przeszkadza dym z komina? Nie widzicie teraz tych kłębów czarnego dymu? Nie widzicie ile to zanieczyszczeń powietrza? Dlaczego siedzicie cicho?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane