środa, 23 marca 2022 18:25

Duży pożar koło Czerniejewa

 
Duży pożar koło Czerniejewa zdjęcie nadesłane

Kilka zastępów straży pożarnej prowadzi działania związane z gaszeniem pożaru, jaki wystąpił na terenie jednej z posesji na obrzeżach tej miejscowości.

Do zdarzenia doszło 23 marca, przed godziną 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu stanął budynek (niedaleko szosy z Czerniejewa na Neklę, przy drodze na Graby), który w krótkim czasie został w całości objęty ogniem.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy straży pożarnej z Czerniejewa, Gniezna, Żydowa i Nekli, które rozpoczęły akcję gaśniczą, próbując uratować pobliski las oraz inne zabudowania. Na tę chwile nieoficjalnie ustalono, że budynek miał być opuszczony.

Działania strażaków na miejscu zdarzenia cały czas są prowadzone.


zdjęcie nadesłane

zdjęcia: TV Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza strażak piątek, 25 marca 2022 16:11 napisane przez strażak

  Obywatel - o tym, kto jedzie do zdarzenia, decyduje dyspozytor z SK.

 • Link do komentarza obywatel środa, 23 marca 2022 21:58 napisane przez obywatel

  dlaczego cały czas pomijane jest OSP Mnichowo które ma nowe auto i jest relatywnie blisko zdarzeń

 • Link do komentarza Batman środa, 23 marca 2022 19:45 napisane przez Batman

  A to tam gdzie była fabryka narkotyków na Grabach?
  teraz ktoś to podpalił może dobrze ubezpieczone było..

 • Link do komentarza sgwrtjuej środa, 23 marca 2022 18:47 napisane przez sgwrtjuej

  No i proszę. Niech teraz dzielna straż miejska wyda ofikcjany komunikat ile to ten pożar wyemitował zanieczyszczeń. I niech porówna to z paleniem śmieci w piecach. tego to nikt nie widzi, nawet żaden pseudoekolog nie widzi. Tylko skupiacię się na tych którzy zanieczyszczają w skali mikro.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane