Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 21 marca 2022 09:03

Centrum Medyczne „Eskulap” dla uchodźców z Ukrainy

  mn

Centrum Medyczne „Eskulap” w Gnieźnie zaprasza wszystkich potrzebujących pomocy medycznej obywateli Ukrainy przybyłych do Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego po 24 lutego 2022 r. Usługi będą świadczone nieodpłatnie.

Trwa wojna na Ukrainie. Naród ukraiński z godną podziwu determinacją i odwagą broni swojej ojczyzny przed najazdem współczesnych Hunów, którzy niszczą ich kraj. Walcząc o Ukrainę, bronią w tej sposób inne sąsiednie kraje, a w szerszym kontekście także zachodnią cywilizację.

Polacy od początku najazdu Rosji na Ukrainę wspierali uchodźców w każdy możliwy sposób. Lekarze i pracownicy Centrum Medycznego „Eskulap” w Gnieźnie nie są wyjątkiem. - Leczymy i będziemy leczyć bezpłatnie w zakresie naszych możliwości i kompetencji. Nie mamy podpisanego kontraktu z NFZ i nie oczekujemy zwrotu pieniędzy. Większość Polaków pomaga jak potrafi. My potrafimy leczyć, zapraszamy! - informuje zarząd i pracownicy Centrum Medycznego „Eskulap”, działającego w Gnieźnie przy ul. Sienkiewicza 1. Zainteresowani pomocą mogą się kontaktować pod numerem 61 426 36 16 lub szukać informacji na stronie: www.eskulap.gniezno.pl

5 komentarzy