poniedziałek, 21 marca 2022 09:03

Centrum Medyczne „Eskulap” dla uchodźców z Ukrainy

  mn

Centrum Medyczne „Eskulap” w Gnieźnie zaprasza wszystkich potrzebujących pomocy medycznej obywateli Ukrainy przybyłych do Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego po 24 lutego 2022 r. Usługi będą świadczone nieodpłatnie.

Trwa wojna na Ukrainie. Naród ukraiński z godną podziwu determinacją i odwagą broni swojej ojczyzny przed najazdem współczesnych Hunów, którzy niszczą ich kraj. Walcząc o Ukrainę, bronią w tej sposób inne sąsiednie kraje, a w szerszym kontekście także zachodnią cywilizację.

Polacy od początku najazdu Rosji na Ukrainę wspierali uchodźców w każdy możliwy sposób. Lekarze i pracownicy Centrum Medycznego „Eskulap” w Gnieźnie nie są wyjątkiem. - Leczymy i będziemy leczyć bezpłatnie w zakresie naszych możliwości i kompetencji. Nie mamy podpisanego kontraktu z NFZ i nie oczekujemy zwrotu pieniędzy. Większość Polaków pomaga jak potrafi. My potrafimy leczyć, zapraszamy! - informuje zarząd i pracownicy Centrum Medycznego „Eskulap”, działającego w Gnieźnie przy ul. Sienkiewicza 1. Zainteresowani pomocą mogą się kontaktować pod numerem 61 426 36 16 lub szukać informacji na stronie: www.eskulap.gniezno.pl

5 komentarzy

 • Link do komentarza Max ze Śródmieścia czwartek, 24 marca 2022 08:31 napisane przez Max ze Śródmieścia

  O takich"obserwatorach" można napisać "w każdym calu w każdym metrze psuje nastrój i powietrze". I ta tionkaja aluzja :wiadomo, kto się za tym kryje. NFZ będzie zwracał kasę oczywiście tym, którzy mają podpisana umowę ! Eskulap takiej umowy nie ma i chwała za postawę załogi medycznej i personalnie znienawidzonemu przez lewactwo dr. KO.

 • Link do komentarza Gnieźniok środa, 23 marca 2022 10:01 napisane przez Gnieźniok

  Bardzo ładnie!

 • Link do komentarza obserwator wtorek, 22 marca 2022 12:07 napisane przez obserwator

  Centrum Medyczne „Eskulap” dla uchodźców z Ukrainy
  "Leczymy i będziemy leczyć bezpłatnie w zakresie naszych możliwości i kompetencji. Nie mamy podpisanego kontraktu z NFZ i nie oczekujemy zwrotu pieniędzy. Większość Polaków pomaga jak potrafimy"

  I tak można promować Gabinety Lekarskie oraz Siebie ( większość wie Kto pod tym się kryje)!

  A to komunikat NFZ
  Aktualności Centrali

  Pomoc medyczna dla obywateli Ukrainy – zasady udzielania i rozliczania świadczeń
  Ważne!
  26-02-2022
  Оголошення українською мовою

  Świadczenia udzielone obywatelom Ukrainy rozliczy Narodowy Fundusz Zdrowia.

 • Link do komentarza micio poniedziałek, 21 marca 2022 13:22 napisane przez micio

  Wspaniała inicjatywa!

 • Link do komentarza Dorota poniedziałek, 21 marca 2022 09:18 napisane przez Dorota

  Piekny gest . Nie musieli ale z dobrego serca nie wezma złotówki od kobiet , które nawet jeszcze nie mogą mysleć o odłozeniu pieniedzy na leczenie bo najpierw musza mysleć o wyżywieeniu siebie i swojego dziecka .!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane