środa, 16 marca 2022 12:07

Wyróżnienie za zasługi dla obronności kraju

  mnopr
Wyróżnienie za zasługi dla obronności kraju zdjęcie nadesłane

Srebrne medale w uznaniu zasług za wychowanie synów na sumiennych i ofiarnych żołnierzy otrzymali wczoraj Lidia i Jan Łuczakowie, mieszkańcy Gminy Gniezno.

Medale zostały przyznane dla Państwa Łuczak przez Ministra Obrony Narodowej. Uroczyste wręczenie odznaczeń, legitymacji oraz listu gratulacyjnego odbyło się w Urzędzie Gminy Gniezno przy udziale Wojskowego Komendanta Uzupełnień z Konina ppłk Adama Nawrockiego oraz wójta Gminy Gniezno Marii Suplickiej.

Wójt gminy Gniezno pogratulował małżeństwu Łuczaków za wielu lat starań włożonych w wychowanie swoich synów, którzy zasłużyli się dla obronności naszego kraju.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Nan piątek, 18 marca 2022 17:07 napisane przez Nan

    nie twój interes Ana

  • Link do komentarza Ana czwartek, 17 marca 2022 08:21 napisane przez Ana

    A ileż to synów stoi na straży ojczyzny.. Trzech czy więcej. Ukraina , żeby nadać medale wszystkim zasłużonym żyjącym oraz poleglym i ich rodzinom to przez kilka lat będzie je nadawać . A jeszcze cywilom. W obecnej chwili to brzmi jak żart. Chyba, że synowie wykazali się na granicy białoruskiej. Jakieś uzupełnienie informacji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane