piątek, 18 lutego 2022 07:46

Wjechał na czerwonym - doszło do zderzenia

 

Do szpitala trafili uczestnicy zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Kostrzewskiego.

Do zdarzenia doszło 17 lutego, około godziny 20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki BMW, jadąc ul. Poznańską od strony miasta, podczas skręcania w stronę ul. Kostrzewskiego, nie dostosował się do sygnału czerwonego, wjechał na skrzyżowanie, gdzie doszło do zderzenia z Audi. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni, a BMW uderzyło w sygnalizator.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i udzieliły pomocy podróżującym do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Kierujący BMW 28-latek oraz prowadzący Audi 20-latek zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania. 

Kierujący samochodami byli trzeźwi. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Samochody zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym. Kierującemu BMW zatrzymano prawo jazdy.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Adam piątek, 18 lutego 2022 08:44 napisane przez Adam

    Jazda na czerwonym w naszym mieście to standard prawie na każdym skrzyżowaniu i zmianie świateł. Jakie kuźwa szalone reakcje kierowców jadących z tyłu jak zgodnie z oczekiwaniami jadąc sznurem wiesz, że będzie czerwone za chwilę i nie podgrzewasz hamulców paliwem, normalnie szok że "na późnym żółtym" nie ciśniesz na chama.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane