niedziela, 16 stycznia 2022 09:14

Utrudnienia na ul. Poznańskiej

 

Zarządca drogi wojewódzkiej nr 194 poinformował o utrudnieniach związanych z uszkodzoną sygnalizacją świetlną na ul. Poznańskiej na wysokości Dziekanki.

Podczas sobotniej kolizji, do której doszło w rejonie wyjazdu z terenu szpitala "Dziekanka", doszło do uszkodzenia sygnalizacji świetlnej na pasie w kierunku miasta. W związku z tym Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje o utrudnieniach w tym rejonie ulicy.

- W wyniku kolizji, sygnalizacja świetlna przy zjeździe do szpitala będzie częściowo niesprawna. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność! Działania naprawcze już zostały podjęte - poinformowało WZDW. Naprawa ma nastąpić w najbliższych dniach.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022