piątek, 14 stycznia 2022 20:45

Zmarł pieszy potrącony na ul. Żwirki i Wigury. Policja szuka świadków

 

Tragiczny finał czwartkowego wypadku, do którego doszło na ul. Żwirki i Wigury - w szpitalu zmarł mężczyzna, który został potrącony na przejściu dla pieszych.

Przypomnijmy iż do zdarzenia doszło 13 stycznia, po godzinie 7 rano. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierująca samochodem osobowym marki Renault Modus, 52-letnia mieszkanka gminy Mieleszyn, jadąc od strony ronda w stronę skrzyżowania ul. Chudoby, potrąciła pieszego znajdującego się na pasach.

83-letni mężczyzna, który akurat przechodził przez przejście dla pieszych, otrzymał bardzo silne uderzenie - auto zatrzymało się dopiero kilkanaście metrów dalej. Z ciężkimi obrażeniami ciała został on przetransportowany do szpitala. Niestety, jego stan był na tyle poważny, że nie udało się go uratować - 83-latek zmarł.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Policji w Gnieźnie – pod nr tel. 47 77 21 211 – czynny całą dobę.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kibic piątek, 14 stycznia 2022 22:09 napisane przez Kibic

    Współczuję. Kierująca też napewno dramat przeżywa. Dość silne uderzenie... Prędkość, zła widoczność, warunki atmosferyczne, wszystko wyjaśni śledztwo. Przykre.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane