czwartek, 13 stycznia 2022 10:19

Dyżur w Urzędzie Skarbowym w zakresie Polskiego Ładu

  mnopr

Urząd Skarbowy w Gnieźnie informuje o możliwości skorzystania z dyżurów podatkowych, dotyczących zmian wprowadzanych w ramach Polskiego Ładu.

Od wtorku 11 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Gnieźnie działają dyżury podatkowe dotyczące Polskiego Ładu. Informacje w tym zakresie można uzyskiwać telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty w placówce. 

- W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie - informuje Urząd Skarbowy.

Oprócz ogólnopolskich infolinii:
- Polskiego Ładu - 22 765 64 64,
- Krajowej Informacji Skarbowej – 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych),
w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. 

Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronie dotyczącej Urzędu Skarbowego w Gnieźnie, gdzie również jest dostępny system rezerwacji wizyt - dodana została zakładka dotycząca Polskiego Ładu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane