środa, 29 grudnia 2021 16:16

Zaginiona odnalazła się

 

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionej 46-letniej kobiety, która od wtorkowego wieczoru nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

W środę 29 grudnia w godzinach popołudniowych KPP Gniezno zamieściła komunikat, informujący o zaginięciu 46-letniej mieszkanki Sławna w gminie Kiszkowo.

Kobieta miała przyjechać we wtorek 28 grudnia do Gniezna, gdzie po raz ostatni był z nią kontakt, gdy znajdowała się w rejonie ul. Poznańskiej. Od tej pory nie powróciła ona do miejsca zamieszkania, ani nie kontaktowała się z bliskimi. Dlatego rozpoczęto poszukiwania, gdyż jej stan zdrowia wymagał stałej opieki.

We wtorek około godziny 20:40 KPP Gniezno poinformowała, że 46-letnia kobieta odnalazła się. Poszukiwana powróciła do swojego miejsca zamieszkania cała i zdrowa. Policja dziękuje za pomoc w poszukiwaniach. 

 

We wtorek 28 grudnia 2021 roku w godzinach popołudniowych w rejonie ulicy Poznańskiej w Gnieźnie zaginęła mieszkanka Sławna (gmina Kiszkowo) - 46-letnia Dorota S. Od tego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu, a kobieta wymaga stałej opieki.

Zaginiona ma 160 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma brązowe włosy sięgające ramion. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w niebieską kurtkę, czarne spodnie, karmelową czapkę i wielokolorowy szalik.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub wiedzą o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub 112. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022