środa, 29 grudnia 2021 16:10

Posterunek w Fałkowie z nowym radiowozem

 
Posterunek w Fałkowie z nowym radiowozem źródło: KPP Gniezno

Posterunek Policji w w Fałkowie zasiliła oznakowana Toyota Corolla z napędem hybrydowym, wyprodukowana w 2021 roku i wyposażona w szereg systemów zapewniających funkcjonariuszom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Dzisiaj odbyło się oficjalne przekazanie radiowozu z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie insp. Przemysława Kozaneckiego, wójta gminy Łubowo Andrzeja Łozowskiego, przewodniczącego rady Mirosława Nowaka, a także komendanta czerniejewskiego komisariatu podinsp. Łukasza Świątka i kierownika posterunku w Fałkowie asp. szt. Przemysława Wagnera a także dzielnicowego st. asp. Marcina Domagalskiego.

To kolejny, po Komisariacie Policji w Czerniejewie tego typu pojazd z napędem hybrydowym. Nowy radiowóz kosztował ponad 100 tys. złotych, a jego zakup w układzie 50% na 50% był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych z Łubowa, a pozostała kwota pochodziła z Programu Modernizacji Policji. Pojazd będzie służył funkcjonariuszom z Fałkowa, którzy swoje czynności realizują na terenie całej gminy Łubowo. Również i ten radiowóz został wyposażony w torbę ratunkową R1.


źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek czwartek, 30 grudnia 2021 19:47 napisane przez Marek

    Ciekawe reflektory mają te Toyoty. Wspaniale, że nasza kochana POLICJA dostaje na wyposażenie już tak dobry sprzęt !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022