wtorek, 28 grudnia 2021 16:22

Nowy radiowóz dla komisariatu w Czerniejewie

 
Nowy radiowóz dla komisariatu w Czerniejewie źródło: KPP Gniezno

We wtorek przed komisariatem Policji w Czerniejewie odbyło się oficjalne przekazanie kluczyków do nowego radiowozu, zakupionego przez miejscowy samorząd.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerniejewie otrzymali dzisiaj nowy radiowóz marki Toyota Corolla. Samochód o napędzie hybrydowym został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz dzięki wsparciu w kwocie ponad 50 tysięcy złotych od Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo.

W uroczystości przekazania uczestniczył burmistrz  Tadeusz Szymanek, przewodniczący rady Jan Kulpiński, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie podinsp. Robert Recki oraz komendant komisariatu podinsp. Łukasz Świątek. Wraz z nimi byli także funkcjonariusze z tej jednostki. 

Poza samym radiowozem, na jego wyposażeniu jest także torba medyczna tzw. R1. Sam pojazd ma umożliwić czerniejewskim policjantom szybszą reakcję na zgłaszane interwencje i jednocześnie poprawić bezpieczeństwo w podległym im rejonie działania.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Dog czwartek, 30 grudnia 2021 20:29 napisane przez Dog

    Oooooo dostali nowa bude do spania

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022