wtorek, 28 grudnia 2021 14:54

Wyprzedzał lekceważąc kilka przepisów

 
Wyprzedzał lekceważąc kilka przepisów źródło: KPP Gniezno

Podczas patrolu prowadzonego przez policjantów z grupy Speed, jeden z kierowców na oczach funkcjonariuszy złamał kilka przepisów ruchu drogowego.

Sytuacja miała miejsce w miniony czwartek 23 grudnia w godzinach popołudniowych. Policjanci z grupy Speed, jadący nieoznakowanym radiowozem na drodze wojewódzkiej nr 260 w Małachowie Wierzbiczany w gminie Witkowo, zostali wyprzedzeni przez kierującego autem Renault Megane.

- 25-letni kierujący, jadąc przez Małachowo Wierzbiczany, w ciągu kilkunastu sekund popełnia wykroczenie drogowe polegające na wyprzedzaniu na podwójnej linii ciągłej w rejonie skrzyżowania. Dodatkowo lekceważy znak przejazd kolejowy - poinformowała KPP Gniezno. Kierujący Renault musiał się liczyć z konsekwencjami swojego zachowania w postaci mandatu i punktów karnych. 

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022