czwartek, 23 grudnia 2021 21:00

Wypadek koło Skorzęcina

 
Wypadek koło Skorzęcina źródło: OSP Witkowo

W czwartkowy wczesny wieczór doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego, którym podróżowały 4 osoby.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia, około godziny 18.45 na szosie prowadzącej z Chłądowa do Skorzęcina. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył bokiem w drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP ze Skorzęcina, Witkowa oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano rozbity pojazd w którym znajdowały się cztery podróżujące nim osoby. Jedna z nich była uwięziona w aucie - do jej uwolnienia potrzebne było użycie narzędzi hydraulicznych.

Wszystkie osoby zostały przekazane przybyłym zespołom ratownictwa medycznego - część z nich została przetransportowana do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane