Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/25222
czwartek, 09 grudnia 2021 08:28

Pożar obudowy kominka w domu na os. Skiereszewo

 
Pożar obudowy kominka w domu na os. Skiereszewo źródło: PSP Gniezno

W minioną środę gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki wystąpił w budynku jednorodzinnym przy ul. Gombrowicza.

Do zdarzenia doszło 8 grudnia, po godzinie 9 rano. Wówczas to strażacy zostali powiadomieni o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych na os. Skiereszewo. Na miejsce skierowano trzy zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały pożar obudowy kominka. Przed przybyciem strażaków właściciel przystąpił do nieudanej próby gaszenia przy użyciu gaśnicy proszkowej. 

Pierwsze działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania. Rota strażaków w aparatach ochrony układu oddechowego z kamerą termowizyjną dokonała rozpoznania w wyniku którego dokonano niezbędnych prac rozbiórkowych. Sprawdzono pozostałe pomieszczenia wraz poddaszem czy nie doszło rozprzestrzenienia się pożaru. Działania na miejscu trwały ponad godzinę, a ostatecznie spaleniu uległa tylko obudowa kominka.

źródło: PSP Gniezno

Galeria

{gallery}25222{/gallery}

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022