piątek, 03 grudnia 2021 12:48

Meble od producenta - od ręki z 50% rabatem

  Artykuł sponsorowany

Zmiana aranżacji wnętrza przed świętami, zakup nowej sofy do salonu w dobrej jakości i za bardzo przystępną cenę – teraz to wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Już w sobotę, 4 grudnia rusza przedświąteczny kiermasz meblowy. Przez trzy najbliższe weekendy grudnia meble od lokalnego producenta będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

W związku ze zmianą wystroju salonu pokazowego rusza wielka wyprzedaż mebli z ekspozycji. Na klientów czeka ok. 50 modeli sof, foteli i narożników w dobrej jakości tkaninach i w modnych wzorach. Dodatkowe informacje na temat oferowanych produktów są dostępne na stronie wydarzenia: 
https://www.facebook.com/events/4836800779709340/

Kiermasz odbędzie się w następujących terminach: 4-5, 11-12 oraz 18-19 grudnia w godz. 12.00 - 14.00. Meble będzie można obejrzeć oraz zakupić w byłym magazynie producenta przy ul. Kłeckoskiej 59 w Gnieźnie, w dawnej lokalizacji zakładu produkcyjnego. Na terenie miasta Gniezna i jego najbliższej okolicy producent zapewnia transport mebli bez dodatkowych opłat.

Dobrej jakości meble tapicerowane to nie tylko modny design oraz tkanina, ale i wnętrze wykonane z naturalnego oraz szlachetnego surowca, jakim jest lite drewno, posiadające wypełnienie z wysokoelastycznej pianki tapicerskiej oraz dobrych sprężyn. Na wysoką jakość mebli stawia rodzima marka COMPLET FURNITURE®. Meble wytwarzane są w podgnieźnieńskim Myślęcinie (w Gminie Łubowo), które następnie trafiają na wiele rynków zagranicznych. Wysoką jakość mebli doceniają klienci już od 30 lat.

COMPLET FURNITURE® łączy w sobie funkcjonalność i stylowy wygląd, produkty są trwałe, wykonane z najwyższej jakości surowców, zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi. Producent koncentruje się na wysokiej jakości tkaninach obiciowych i dodatkach, dbając o każdy szczegół wykończenia. Oferowane produkty są eko, do ich produkcji wykorzystywane są naturalne surowce, drewno świerkowe lub sosnowe. Kleje i lakiery są przyjazne dla środowiska. Marka oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie, a produkty powstają w całości w Polsce.

COMPLET FURNITURE® to zdobywca licznych nagród i laureat wielu rankingów, ogólnopolskich i lokalnych. To między innymi złoty laureat powiatowego konkursu Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości. To jeden z sześciu ambasadorów regionu posiadający zaszczytny tytuł MARKI WIELKOPOLSKIEJ, przyznany przez władze województwa wielkopolskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane