wtorek, 23 listopada 2021 17:25

Dwa auta na boku na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowe późne popołudnie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło 23 listopada, przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego (na wysokości os. Piastowskiego) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, po którym oba przewróciły się na bok, a jedno z nich ścięło latarnię stojącą na pasie oddzielającym jezdnie.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Podróżujący autami wyszli z nich o własnych siłach - jedna z osób wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. 

Na czas prowadzonych działań ruch na obu nitkach Trasy odbywał się jednym pasem. Na miejsce zdarzenia przybyło także pogotowie energetyczne. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza AGNIESZKA środa, 24 listopada 2021 07:29 napisane przez AGNIESZKA

    KULU LULU ! Ciekawe jaka była przyczyna tych wywrotek . Ktoś przysnął za kierownica czy obsługiwał komórkę ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane