sobota, 20 listopada 2021 08:03

Nocny pożar budynku gospodarczego

 
Nocny pożar budynku gospodarczego źródło: OSP Witkowo

Do dużego pożaru, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, zadysponowane zostało kilka zastępów straży pożarnej. Ogień w Chłądowie gaszono przez kilka godzin.

Informacja o pożarze, który został zauważony w budynku gospodarczym służącym do przechowywania słomy, wpłynęła do strażaków 20 listopada chwilę po północy. Zdarzenie miało miejsce na terenie gospodarstwa w Chłądowie w gminie Witkowo. Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Witkowo, OSP Skorzęcin, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszego z zastępów strażaków zastano rozległy pożar budynku, który w całości był już objęty ogniem. Do tego przyczynił się zarówno materiał przechowywany w obiekcie, jak i wiejący w nocy wiatr. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia okolicy budynku przed ewentualnym dalszym rozwojem pożarem, a także tłumienia samego ognia wodą podawaną z kilku stron. Działania na miejscu trwały przez kilka godzin. 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane