piątek, 19 listopada 2021 15:00

Zdarzenie dwóch aut w piątkowe popołudnie

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątek na dawnej drodze krajowej nr 5, koło Łabiszynka.

Do zdarzenia doszło 19 listopada, po godzinie 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi prowadzą na wiadukt nad S5, doszło do zdarzenia dwóch samochodów KIA i Opel.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzone auta. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zajął się osobą poszkodowaną.

Na czas prowadzonych działań przejazd był zablokowany, później wprowadzono ruch wahadłowy. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Andrzej piątek, 19 listopada 2021 15:19 napisane przez Andrzej

    Czy wie ktoś..co się dzieje na pogotowiu z transportem medycznym?...podobno od poniedziałku nie jeżdżą??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane