środa, 10 listopada 2021 11:46

Skradziony motocykl odnalazł się przy S5

 
Skradziony motocykl odnalazł się przy S5 źródło: KPP Gniezno

Kradzionym okazał się być motocykl, który został ujawniony na terenie miejsca obsługi podróżnych, znajdującego się przy drodze ekspresowej. 

W miniony poniedziałek 8 listopada policjanci gnieźnieńskiej drogówki podczas patrolu drogi S-5 zauważyli motocykl marki Honda, zaparkowany na MOP w Modliszewku. Na opustoszałym placu i w jego pobliżu nie było właściciela, więc mundurowi postanowili sprawdzić go w policyjnych systemach.

- Już wstępne ustalenia wykazały, że coś jest nie tak. Podczas sprawdzania numeru seryjnego okazało się, że 4 listopada został on skradziony na terenie województwa pomorskiego - informuje KPP Gniezno.

Odnaleziony jednoślad został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Śledczy prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie osoby podejrzewanej w sprawie kradzieży motocykla. Złodziejowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Mateusz piątek, 12 listopada 2021 13:53 napisane przez Mateusz

    Chu.a mu zrobia mi tez zajeb..i moto i co policja ułożyła sprawę. Znalazłem go pul roku później na ogłoszeniu pod szubinem udowodniłem że to mój a pani prokurator z szubi a ułożyła sprawę z braku dowodów ze go ta osoba ukradła. Ps motor mu z nieba spadł

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane