wtorek, 19 października 2021 15:35

Włamał się do sklepu - sprawcę uchwycił monitoring

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 października 2021 roku, około 30 minut po północy. Wówczas to nieznany na chwilę obecną sprawca włamał się do sklepu wielobranżowego mieszczącego się przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie, znajdującego się obok marketu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z filmu lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące ustalić sprawcę kradzieży, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Arkadiuszem Tamborskim pod nr tel. 47 77 21 287 lub telefon całodobowy 47 77 21 211. 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja gwarantuje anonimowość. 


źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane