wtorek, 05 października 2021 14:25

Policja poszukuje mężczyznę z nagrania

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło 8 września 2021 roku na terenie jednego ze sklepów odzieżowych mieszczących się przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Wówczas informowaliśmy, że nieznany, zamaskowany mężczyzna oblał niezidentyfikowaną substancją ekspedientkę oraz towar wystawiony przy wejściu do lokalu. Niestety, pomimo prowadzonych działań, do tej pory nie udało się rozpoznać sprawcy.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć i filmu, proszeni są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Arkadiuszem Tamborskim pod nr tel. 47 77 21 287 lub telefon całodobowy 47 77 21 211.
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja gwarantuje anonimowość.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza u niedziela, 10 października 2021 10:38 napisane przez u

    Z twarzy podobny do nikogo.

  • Link do komentarza tymi środa, 06 października 2021 12:22 napisane przez tymi

    Raczej nie był z Gniezna. Zbyt duże ryzyko rozpoznania.

  • Link do komentarza Pbywatel wtorek, 05 października 2021 15:36 napisane przez Pbywatel

    Widać, że posłużył si tym co rząd dal czyli brak odcisku i wizerunku

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane