środa, 15 września 2021 07:47

„Bijemy raka dla Weroniki” na gnieźnieńskim Rynku

  mn

W najbliższą niedzielę odbędzie się festyn charytatywny, który ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie młodej Weroniki Strachanowskiej.

Weronika, licząca 23 lata, od roku zmaga się ze złośliwym nowotworem miedniczki nerkowej. Pomimo zakończonej chemioterapii i operacji wycięcia nerki, stan młodej mieszkanki Gniezna nie poprawił się a wręcz przeciwnie - nastąpiły przerzuty nowotworu na płuca oraz wątrobę. Kosztowna i nie refundowana immunoterapia jest jej jedyną szansą na walkę o życie.

Już 19 września od godziny 12:00 rozpocznie się na gnieźnieńskim rynku festyn charytatywny, który ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie.

Każdy z mieszkańców będzie mógł wesprzeć Weronikę, kupując symboliczny bilecik, w którego cenie otrzyma liczne atrakcje dla dzieci, takie jak: przejażdżki na kucykach oraz bryczką, licznych animatorów, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, szczudlarzy, finezyjne  okazy baniek mydlanych, walki Wojów, pokazy ogniowe i wiele wiele innych…

Dorośli również znajdą coś dla siebie! Karykatury, przepyszne ciasta a także kiełbasy z grilla to tylko jedne z wielu atrakcji, które będą obejmować tego dnia zakupione bilety. W czasie całego przedsięwzięcia nie będziemy zbierać wyłącznie do puch! 

- Przeprowadzimy aż 3 tury licytacji oraz konkurs fantowy, w którym za niewielką cenę będą do wygrania aż dwa przepiękne zegarki od lokalnych firm, których wartość znacznie odbiega od wartości biletu fantowego. Być może szczęście uśmiechnie się właśnie do Państwa? Należy w tym przypadku dodać, że każdy z losów jest losem wygranym, więc z pustymi rękoma nikt z festynu nie wyjdzie po zakupieniu bilecika - informują organizatorzy.

Pomóc Weronice można już teraz za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: 
https://zrzutka.pl/p7d3vy

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane