sobota, 04 września 2021 15:03

Słup dymu nad miastem - pożar na os. Pustachowa

 
Słup dymu nad miastem - pożar na os. Pustachowa zdjęcie nadesłane

Do dużego pożaru doszło w sobotnie popołudnie na terenie jednej z nieruchomości na os. Pustachowa. 

Do zdarzenia doszło 4 września, chwilę przed godziną 14:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie posesji przy ul. Dzieci Wrzesińskich został zauważony gęsty dym, wydobywający się z budynku garażowo-warsztatowego, zlokalizowanego obok budynku mieszkalnego. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, które po dotarciu zastały rozległy pożar budynku - ogień obejmował więźbę dachową oraz zawartość wnętrza.

Akcja gaśnicza polegała na stłumieniu pożaru wodą z dwóch stron, a następnie dogaszaniu wypalonego wnętrza budynku, który prawie w całości został wypalony, a następnie polewano wodą przedmioty wyciągnięte ze środka. Działania na miejscu jeszcze trwają.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane