niedziela, 22 sierpnia 2021 04:41

Nocny pożar przy ul. Słomianka

 

W nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru na terenie jednej z nieruchomości przy ul. Słomianka w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 22 sierpnia, po godzinie 3.30 w nocy. Wówczas to w rejonie pomiędzy Słomianką i Bednarskim Rynkiem zauważony został gęsty dym wznoszący się nad jedną z nieruchomości.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które zlokalizowały pożar od strony ul. Słomianka - obejmował on garaż na terenie jednej z posesji. W momencie przyjazdu straży cały czas się rozprzestrzeniał.

Działania polegały na podaniu wody na płonący obiekt, a po stłumieniu ognia na dogaszaniu elementów konstrukcji i przedmiotów wyciąganych ze środka.

Na czas prowadzonych działań przejazd ul. Słomianka został zablokowany. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022