wtorek, 03 sierpnia 2021 09:26

Nie płacił alimentów i się ukrywał - wpadł, gdy przyjechał do kraju

 

Funkcjonariusze z Gniezna dokonali zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów.

Policjanci z Gniezna ustalili, że poszukiwany przez nich 44-letni mieszkaniec Trzemeszna, który od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania, może znajdować się w kraju. Mężczyzna miał na swoim koncie uchylanie się od płacenia alimentów, za co orzeczono wobec niego karę więzienia, której zdecydował się uniknąć poprzez ukrywanie.

Mężczyzna wpadł w ostatnich dniach - został zatrzymany na terenie Inowrocławia przez policjantów operacyjnych z Gniezna:Gdy w miniony piątek policjanci go zatrzymali nie krył zdziwienia, ponieważ na stałe przebywał poza granicami kraju - informuje KPP Gniezno. Poszukiwany 44-latek od razu po wykonaniu czynności został przewieziony do zakładu karnego, gdzie już odbywa karę pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza żart wtorek, 03 sierpnia 2021 12:49 napisane przez żart

    Ale mi kara. To go pewnie zmieni i zacznie płacić.

  • Link do komentarza Wasyl007 wtorek, 03 sierpnia 2021 11:47 napisane przez Wasyl007

    Byk spasiony zaraz go do ciężkiej roboty zagonić.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane