czwartek, 29 lipca 2021 23:35

Pożar na ogródkach działkowych w czwartkowy wieczór

 

W czwartkowy późny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze zauważonym na terenie ogródków działkowych przy ul. Wrzesińskiej.

Do zdarzenia doszło 29 lipca, około godziny 23. Wówczas to mieszkańcy okolic ogródków działkowych przy ul. Wrzesińskiej (na wysokości stadionu żużlowego) zauważyli pożar na terenie jednej z posesji.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu i wjechaniu na teren ROD zastały rozległy pożar altany, która była w całości objęta ogniem.

Działania polegały na podaniu prądu wody w celu stłumienia ognia, a następnie dogaszeniu płonących elementów z jednoczesnym przeszukaniem obiektu. Na miejscu obecna była również policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane