wtorek, 27 lipca 2021 15:47

Mężczyzna spadł z wysokości. W akcji śmigłowiec LPR

 

Młody mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala z obrażeniami po upadku z wysokości. 

Do zdarzenia doszło 27 lipca w godzinach popołudniowych w Szczytnikach Duchownych na osiedlu Królewskim. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, młody mężczyzna wykonujący prace na wysokości nagle spadł z około trzech metrów na ziemię.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, jednak obrażenia poszkodowanego były na tyle poważne, że zdecydowano się na wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po jego wylądowaniu na terenie zabezpieczonym przez OSP Niechanowo, mężczyzna został przekazany do maszyny, która w ciągu kilku minut przetransportowała go do szpitala w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane