czwartek, 22 lipca 2021 13:26

Tragiczny wypadek w gospodarstwie

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartkowe południe na terenie jednego z gospodarstw w Siemianowie w gminie Łubowo.

Do zdarzenia doszło 22 lipca, przed godziną 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mężczyzna pracujący na terenie gospodarstwa przy naprawie przyczepy rolniczej, został przez nią przygnieciony.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził już tylko zgon 49-letniego mężczyzny.

Na miejsce zadysponowano strażaków w celu zabezpieczenia rejonu zdarzenia. Obecna na miejscu policja będzie ustalać dokładne okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane