wtorek, 22 czerwca 2021 15:20

Pozostawił dzieci w zaparkowanym aucie. Interweniowali świadkowie

 
Pozostawił dzieci w zaparkowanym aucie. Interweniowali świadkowie źródło: KPP Gniezno

O rozsądek apelują służby, które po raz kolejny zostały poinformowane o sytuacji, w której ktoś pozostawił dziecko w aucie na czas zakupów.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek 21 czerwca przed godziną 22 na jednym z parkingów przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie.

- Ojciec zostawił dwójkę dzieci, a sam prawdopodobnie poszedł na zakupy. Interweniowali trzej świadkowie, którzy z uwagi na wysoką temperaturę otworzyli drzwi od auta i wyciągnęli szkraby na zewnątrz - informuje KPP Gniezno. Policjanci przypominają, że nawet późnymi wieczorami przy panującej aurze i lekko uchylonych oknach w środku pojazdu bardzo szybko podnosi się temperatura: - Pamiętajcie są upały. Nie zostawiajcie nikogo w aucie!
 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Antoni wtorek, 22 czerwca 2021 23:31 napisane przez Antoni

    Dziadersi interweniowali.

  • Link do komentarza Janek wtorek, 22 czerwca 2021 22:24 napisane przez Janek

    Typowe bezmózgi

  • Link do komentarza Daniel78 wtorek, 22 czerwca 2021 18:38 napisane przez Daniel78

    Głupota ludzka nie na granic. Odebrać 500+.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane