niedziela, 20 czerwca 2021 10:16

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Zatrzymano jedną osobę

 

W sobotni wieczór doszło do tragicznego zdarzenia przy głównym placu w Kłecku - nie żyje mężczyzna, który miał zostać raniony nożem.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca 2021 roku w godzinach wieczornych w jednym z budynków przy Placu Powstańców Wielkopolskich w Kłecku. Jak wynika z naszych ustaleń, służby zostały powiadomione o rannym mężczyźnie, który miał wymagać pomocy.

Po dotarciu na miejsce patrolu policji potwierdzono ten fakt - poszkodowany nosił ranę zadaną prawdopodobnie nożem. Niestety, mimo starań zespołu ratownictwa medycznego, nie udało się uratować jego życia i stwierdzono zgon. O sprawie informowali nas także mieszkańcy Kłecka.

Ustalenia w tej sprawie potwierdziła policja, jednak na tę chwilę nie udziela się dodatkowych informacji. Jak nam jedynie przekazano, zatrzymana została jedna osoba - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest to brat zmarłego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Janek poniedziałek, 21 czerwca 2021 15:23 napisane przez Janek

    Któryś wypił za mało ....

  • Link do komentarza u poniedziałek, 21 czerwca 2021 11:28 napisane przez u

    Głośno o tym Kłecku ostatnio...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane