czwartek, 17 czerwca 2021 17:02

Zdarzenie na ul. Konikowo

 

W czwartkowy ranek na prostym odcinku ul. Konikowo doszło do zdarzenia drogowego - jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca, przed godziną 9, na wysokości dawnych zakładów rybnych. Jak wynika z ustaleń policji, 20-letnia kierująca Volkswagenem Golfem najechała na tył poprzedzającego ją Mitsubishi, który zatrzymał się przed poprzedzającymi go innymi pojazdami.

Uderzenie było na tyle silne, że kierująca Volkswagenem wymagała pomocy medycznej i została przewieziona karetką do szpitala na dodatkowe badania. - Dobre warunki atmosferyczne mogą stwarzać złudzenie poczucia bezpieczeństwa na drodze i tym samym skutecznie uśpić czujność nawet najbardziej doświadczonych kierowców - informuje KPP Gniezno, apelując o zachowanie ostrożności na drodze.


źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Tk czwartek, 17 czerwca 2021 21:41 napisane przez Tk

    20 letnia kierujaca. Toć to jeszcze dziecko. Pewnie wpatrzona w komórkę. Zabrać jej prawko i dać hulajnogę.

  • Link do komentarza Slawek czwartek, 17 czerwca 2021 20:31 napisane przez Slawek

    Telefon jej zabrać

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane