środa, 16 czerwca 2021 13:40

W czwartek utrudnienia na ul. Grzybowo

 

PWiK informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac na ul. Grzybowo, zamknięty zostanie fragment tej drogi.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w ruchu drogowym na ul. Grzybowo w czwartek 17 czerwca br. z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac obejmujących jezdnię.

Ograniczenia obejmą odcinek wyżej wymienionej ulicy pomiędzy ul. Przecznica a ul. Łącznica i potrwają od godziny 8:00 do 17:00. Dojazd do szpitala św. Jana i pobliskich domów prowadzić będzie przez ul. 3 Maja i ul. Kilińskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane