środa, 09 czerwca 2021 09:42

Domki dla ptaków od najmłodszych gnieźnian

  UM (opr)

Najmłodsi gnieźnianie z Przedszkola nr 9 po raz kolejny zaangażowali się w akcję "Zakładamy budki lęgowe dla ptaków".

Akcja tradycyjnie organizowana jest przez Przedszkole Nr 9, które nosi zobowiązujące imię "Leśne ludki". W tym roku, oprócz organizatorów, udział w przedsięwzięciu wzięły również: Przedszkole Nr 10, które wykonało 13 budek oraz Przedszkole Nr 17, które zbudowało 15 budek. 

Do udziału w akcji zaproszono rzecz jasna samych rodziców, którzy wspólnie z dziećmi mogli wykonać budki, które służyć będą latającym. Łącznie razem z budkami wykonanymi przez organizatorów na ręce Nadleśnictwa Gniezno przekazanych zostało aż 46 budek. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w akcję.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane