sobota, 05 czerwca 2021 09:41

Pożar na podwórku przy ul. Garbarskiej

 

W nocy z piątku na sobotę gnieźnieńscy strażacy zostali wezwani do pożaru, jaki został zauważony na podwórku kamienicy przy ul. Garbarskiej.

Do zdarzenia doszło 4 czerwca, po godzinie 23. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze zauważonym na podwórku kamienicy, położonej przy ul. Garbarskiej, gdzie płomienie bardzo szybko zaczynały się wspinać po ścianie budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno oraz policję. Po dotarciu pierwszego z zastępów okazało się, że ogniem objęte są odpady znajdujące się na podwórku kamienicy - prawdopodobnie meble. Działania ograniczyły się do stłumienia ognia i dogaszenia tlących się elementów. Działania zostały zakończone po kilkunastu minutach. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza mieszkaniec niedziela, 06 czerwca 2021 06:22 napisane przez mieszkaniec

    Jakoś mnie to nie dziwi że akurat na tym podwórku. Od razu było wiadomo że to tam. Kiedyś to były czasy jak rządziła włosko garbarska rodzina B. Tadziu, Kaziu, Lesiu, Komar z doskoku Rysiu i Beata a nad wszystkim czuwał ojciec chrzestny dziadek B. Wtedy nie było podpalen i tego typu akcji. Były natomiast na porządku dziennym walki na noże, siekiery, tulipany, pięści. Praktycznie każdego tygodnia krew lala się strumieniami.

  • Link do komentarza marek sobota, 05 czerwca 2021 17:53 napisane przez marek

    ile jeszcze mieszkańcy ulicy garbarskiej mają znosić trudne sąsiedztwo? mało tych incydentów tam było???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane