sobota, 29 maja 2021 10:11

Zaginiony został odnaleziony

 

Bliscy poszukują zaginionego młodego mężczyzny, który w miniony czwartek opuścił internat przy ul. Mieszka I i oddalił się w nieznanym kierunku.

Aktualizacja - w sobotnie południe rodzina poinformowała, że zaginiony został odnaleziony.

Zaginiony po raz ostatni widziany był, jak w miniony czwartek 27 maja około godziny 18 opuścił budynek internatu przy ul. Mieszka I i odjechał swoim samochodem w nieznanym kierunku - pojazd również zniknął z parkingu. Rodzina nie ma żadnych informacji o miejscu jego przebywania: Od tamtego momentu nie ma z nim kontaktu, telefon ma wyłączony, ze znajomych nikt nie wie gdzie jest - informują w apelu. 

Zaginiony może poruszać się ciemną Skodą Fabia combi Mężczyzna,  według nagrania z monitoringu, ubrany był w ciemne spodnie i pomarańczową kurtkę lub bluzę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane