czwartek, 27 maja 2021 10:52

Dofinansowane kursy wakacyjne języka angielskiego i niemieckiego

  Artykuł sponsorowany

Z dniem 1 czerwca rozpoczyna się nabór do kolejnej już akcji WAKACJE Z JĘZYKIEM prowadzonej przez "FREEDOM-kursy językowe" z siedzibą przy ulicy Dąbrówki 8 w Gnieźnie.

W ramach akcji, której patronują Starosta Gnieźnieński oraz Prezydent Miasta Gniezna, „Freedom – kursy językowe” zrealizuje w okresie wakacyjnym dofinansowane kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dorosłych i młodzieży (od lat 13).

Jest to idealna okazja, by podnieść swoje kompetencje językowe, które mogą się przydać przy różnych okazjach - podróżach, poszukiwaniu nowej pracy czy poznawaniu treści publikowanych po angielsku lub niemiecku. Jest to już trzynasta edycja tej akcji!

Czytaj więcej na https://www.freedomschool.pl/trzynaste-wakacje-z-jezykiem/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane