czwartek, 20 maja 2021 13:51

Praktyki dla uczniów szkoły branżowej I stopnia

  Artykuł sponsorowany
Praktyki dla uczniów szkoły branżowej I stopnia zdjęcie nadesłane

Praca w zawodzie wcale nie musi oznaczać, że trzeba skończyć z dalszym kształceniem. Warto jednak pomyśleć o doświadczeniu, które można zdobyć dzięki praktykom.

Kończysz szkołę i nie wiesz co dalej robić? Zacznij zarabiać już od września. TK Instalacje zachęca uczniów szkoły branżowej I stopnia do zdobywania wiedzy praktycznej w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnej. 

Już dziś zapewnij sobie dobrą przyszłość, zdobywając wiedzę i sprawdzając w praktyce to, czego można było się nauczyć w teorii. TK Instalacje posiada wyspecjalizowaną kadrę i dobry klimat pracy, a praktyki są realizowane pod nadzorem magistrów, inżynierów i techników budownictwa. 

Podczas praktyk będzie można nauczyć się projektować, montować oraz serwisować instalacje: sanitarne, grzewcze, wentylacyjne, gazowe i klimatyzacyjne. Rozwój obecnych usług w różnych zakładach pracy, firmach budowlanych, a także obiektach handlowych, urzędach i domach mieszkalnych powoduje wzrost zapotrzebowania na fachowców w tych dziedzinach. 

Przy tej okazji w TK Instalacje będzie można poznać podstawy automatyki urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Będzie to także możliwość poznania podstaw budownictwa. Po ukończeniu praktyki będzie można zostać instalatorem lub serwisantem. 

TK Instalacje zapewnia wypłatę za praktyki w wysokości 500% stawki urzędowej, a po zakończeniu nauki będzie można otrzymać fabrycznie nowy skuter lub nowy laptop. 

Zachęcamy do kontaktu!
www.tkinstalacje.pl
602 531 539
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane