poniedziałek, 10 maja 2021 17:46

Zderzenie z rowerzystą na ul. Dalkoskiej

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie - kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 10 maja przed godziną 17.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu ul. Dalkoskiej i Strumykowej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Ford (taksówka) z rowerzystą. W wyniku tego kierujący jednośladem upadł na jezdnię, odnosząc obrażenia ciała.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno. Po dotarciu strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu młodemu chłopakowi, który jechał jednośladem. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego został on przewieziony karetką do szpitala z podejrzeniem złamań kończyn.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Dalkoskiej został zablokowany, a potem OSP Zdziechowa prowadziła ruch wahadłowy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane