wtorek, 04 maja 2021 12:46

Pożar w domu jednorodzinnym

 

We wtorkowe południe służby zostały powiadomione o pożarze, jaki miał wystąpić w domu jednorodzinnym we wsi Folwark w gminie Witkowo.

Do zdarzenia doszło 4 maja, przed godziną 12. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Folwark.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej z Witkowa, Niechanowa i Gniezna. Po dotarciu pierwszych z nich w trakcie rozpoznania obiektu, w którym doszło do pożaru okazało się, że zapaliła się kanapa znajdująca na poddaszu - pożar udało się po kilku minutach ugasić.

Mieszkańcy domu opuścili budynek przed przybyciem strażaków - nikomu nic się nie stało. Działania służb na miejscu zostały zakończone po około godzinie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane