piątek, 30 kwietnia 2021 12:11

(aktualizacja) Zaginiony odnalazł się

 
(aktualizacja) Zaginiony odnalazł się źródło: KPP Gniezno

Policjanci z KPP Gniezno ustalili już miejsce pobytu zaginionego mieszkańca, który w miniony czwartek wysłał wiadomość do rodziny, informując o myślach samobójczych.

Jak poinformowała nas KPP Gniezno w piątkowych godzinach popołudniowych, po komunikatach zamieszczonych w mediach, udało się już ustalić miejsce pobytu zaginionego Szymona K. Policja dziękuję za pomoc.

Zaginiony Szymon K. w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku, za pomocą komunikatora internetowego przekazał informacje swojej matce, z których wynika, że może mieć myśli samobójcze. Zaginiony jest osobą bez stałego miejsca zamieszkania. Wcześniej mieszkał w Gnieźnie. Rzadko kontaktował się z rodziną.

Rysopis: około 176 cm wzrostu, szczupłej budowa ciała, na prawej ręce, w okolicy łokcie ma 5-centymetrową bliznę po oparzeniu.

Osoby mające wiedzę o miejscu przebywania mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub numerem alarmowym 112.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane