poniedziałek, 26 kwietnia 2021 13:22

Flagi dla mieszkańców gminy

 

Urząd Gminy Gniezno przygotował dwieście flag dla mieszkańców, którzy mogą je odebrać w siedzibie instytucji przy al. Reymonta.

Za tydzień obchodzone będą dwa święta - flagi państwowej oraz Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zakupionych zostało dwieście flag, które są przeznaczone dla mieszkańców gminy Gniezno. 

Zainteresowani mogą od poniedziałku 26 kwietnia do piątku 30 kwietnia odbierać je w urzędzie przy al. Reymonta - warunkiem jest udokumentowanie zameldowania na terenie gminy Gniezno. Flagi będą dostępne aż do wyczerpania zapasu.

1 komentarz

  • Link do komentarza Maks wtorek, 27 kwietnia 2021 06:58 napisane przez Maks

    Komu, na co w dzisiejszej rzeczywistości to potrzebne? Posiadanie flagi zapewni pracę, chleb i zdrowie? Wątpię.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane